One Hit Wonder Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

One Hit Wonder Likit Türkiye Kullanıcı Yorumları.
One Hit Wonder Orjinal satış sitemizden alan kullanıcıların tarafsız yorumları, talep ve soruları

One Hit Wonder Elektronik Sigara çeşitleri, marka ve kullanımı ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruları aşağıda yer alan bölümden bizlere iletebilirsiniz. Memnuniyet ve değerlendirmelerinizi de aynı şekilde bizimle paylaşmanız bizi son derece memnun edeceklerdir.

Kaliteli Elektronik Sigara Likit Nelerdir?

Elektronik sigara, uzmanlar tarafından sigarayı bırakmak için kullanılan yöntemlerden biri olarak tavsiye edilmektedir. Elektronik sigara likit tankı, atomizer, çekim tuşu, şarj aparatları ve batarya şeklinde isimlendirilen parçalardan oluşan cihazdır. Geleneksel sigaradan farklı olan özelliği ise tütün kağıdına sarılmaz, dışarıya duman vermez, rahatsız edici bir kokuya sahip değildir ve en önemlisi de bitkisel kökenlidir. Dolayısı ile elektronik sigara hastalıklara yol açmamaktadır. Elektronik sigaraya yeni başlamak isteyen kişilerin en çok merak ettiği konulardan biri kaliteli likit nelerdir şeklindeki sorulardır.

One hit wonder elektronik sigara likit kullanımında önemsenmesi gereken en hassas durum dolum sıvıları yani likitlerdir. Likitler elektronik sigaranın içerisinde kullanılmaktadır. Likit sıvısı elektronik sigarada bulunan tankın içerisine doldurulmaktadır. Doldurulan likit sıvısı elektronik sigara cihazının en önemli parçalarından biri olan atomizer tarafından buhar haline getirilmektedir. Dolum sıvısına likit denilmektedir. Dolum sıvısı likit mg ve likit ml olarak ifade edilir. Likit mg dolum sıvısındaki dozaj oranı olarak tanımlanabilir. Geleneksel sigara içen insanlar yüksek oranda nikotin almaktadırlar. Dolum sıvısındaki dozaj oranı ise kişinin nikotin alım oranını dengelemektedir. Likit mg, elektronik sigara kullanan kişilerin nikotin alma oranıyla ilgili kişide doygunluk sağlamaktadır. Yani likit mg buharın sertliğini belirlemektedir. Kaliteli likit nelerdir? Kaliteli likitlere bakıldığı zaman Halo likit, One Hit Wonder, cuttwood ve Mt. Baker Vapor gibi likitler başlıca kaliteli likitler arasında yer almaktadır.

Son dönemlerde sigara tiryakilerinin en çok kullandıkları sigara türü elektronik sigara olmaktadır. Likit ile kullanılan elektronik sigara için bazı likitler oldukça farklı ve orijinal tatlara sahip olmaktadır. Elektronik sigara likitleri arasında en fazla tutulan ve likitler başında One Hit Wonder likit olmaktadır.

One Hit Wonder elektronik sigara likit çeşitleri elektronik sigara kullanıcıları tarafından oldukça fazla tercih edilen likitlerin sıralamasında ilk sıralarda yerini almaktadır dolayısıyla da One Hit Wonder likit kullanıcı yorumları da oldukça olumlu ve memnuniyet dolu olmaktadır. ABD üretimi bir elektronik sigara likidi olan One Hit Wonder likit çeşitleri, diğer likitlere göre kendisini özel ve farklı kılmaktadır.

One Hit Wonder Nasıl Bir Likittir?

ABD’de üretilen One Hit Wonder elektronik sigara likidi bir likit markası olmaktadır. One Hit Wonder likit markası, içerisinde birçok aromalı kilidi kapsarken bu markanın içinde Police Man, Rocket Man, Mlk Man, The Man, My Man gibi birçok ürün çeşidi yer almaktadır. Yüksek kalite standartlarına uygun oalrak üretilen bir kilit markası olan One Hit Wonder likit markası ürünlerinin içinde katkı maddesi oldukça az olmaktadır.

Bununla birlikte bu likit çeşitleri içinde Trunic markasının maddeleri tercih edilmektedir. Ayrıca One Hit Wonder likit çeşitleri kendisine özgü, çocuk koruması olan ve ilgi çekici şişeler içinde alıcılarına sunulmaktadır. Değerli yorumlarınızı çekinmeden aşağıda ki yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

One Hit Wonder Yorum Paylaş

One Hit Wonder Yorum Paylaş

7 cevaplar
 1. Cengiz Yılmaz
  Cengiz Yılmaz says:

  Merhabalar,
  Neredeyse 6 ay oldu. Muffin Man Likit kullanıyorum. Harika tadı var. Ve bu likitle sigarayı bıraktım.
  Tarçın hastası olduğum için damak tadına uyuyor. Herkese tavsiye ediyorum. tarçın sevmeyenler için My Man tercih edilebilir.

  Cevapla
  • chicqo
   chicqo says:

   Cengiz bey yorumunuz için çok teşekkür eder, sevdikleriniz ile sağlıklı ve dumansız bir yaşam dileriz.

   Cevapla
 2. selcukgumussu
  selcukgumussu says:

  Oncelikle cok tesekkur ederim musterilere guven verdiginiz icin siparisim geldi My man %100 orjinal tekrardan cok tesekkur ederim eyvallah 🙂

  Cevapla
 3. Erdinç
  Erdinç says:

  Merhaba,
  Öncelikle kendi sisteminizden yorum yapacağım , bakalım ne kadar şeffaf ve ne kadar müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyorsunuz.

  Siteden satın alım yapmak isteyen herkese sesleniyorum, ben üst sekmede bulunan 180 ml lik seçeneği seçip oradan bir ürün sipariş ettim.
  Fakat tarafıma 100 ml ürün geldi. İletişim kurduğumda ise söylenen cevap bu ‘o ürünün zaten 180ml üretimi yok’
  Bakın arkadaşlar hiçbir bilgi yokken aksine teşhir alanı net bir şekilde belirlenmiş iken kaç kişiyi bu tuzak yoluyla kandırırız derdine düşen bir satıcı var karşınızda.
  Neyle karşılaşacağınızı bilin de ona göre alışveriş yapın. İsteyene detaylı foto gönderebilirim
  ( Tabi bu yorum yayınlanırsa eğer )

  Cevapla
  • Taner Taner
   Taner Taner says:

   Merhabalar erdinç bey sizinle telefondada görüşme sağladık ancak sanırım aydınlatamadık.Öncelikle bizden aldığınız ürün ONE HİT WONDER İSLAND MAN ve bu ürün web sitemizde incelemesinde ve açıklamasında 100ML olduğu yazmaktadır.Ve ONE HİT WONDER firması bu ürünü tüm dünyada 100ML OLARAK ÜRETİR VE SATAR BİZİM SİTEMİZDE DE BU ÜRÜNÜN 100ML OLDUĞU DA YAZAR BİZ BU ÜRÜNÜN 180ML OLARAK ÜRETİLMEDİĞİ İÇİN HEM 180ML KATEGORİSİNDE HEMDE 100ML KATEGORİSNDE YILLARDIR VE BİNCELERCE SATTIĞIMIZ BİR ÜRÜNDÜR VE İLK DEFA BÖYLE BİR SORUNLA KARŞILAŞTIĞIMIZI BİLMENİZİ İSTERİZ VE AYNI ŞEKİLDE 180ML KATEGORİSİNDE BU ÜRÜNÜ YAYINLAMAYA DEVAM EDİCEZ

   Cevapla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir